20.4.2024

Rockstar in town


Vstupenky v přeprodeji Facebook událost
Rockstar in town - 20. 4. 2024

Otevření: 18:00

SUNSET TRAIL - nu-metalcorová olomoucká hydra, která na scéně působí přes patnáct let. Za tu dobu kapela uskutečnila několik mezinárodních turné a vystoupila po boku jmen jako Papa Roach, Bad Omens, Caliban, Crossfaith a mnoho dalších. Zároveň mají za sebou opakovaná vystoupení na spoustě velkých festivalů jako například Rock for People, Basinfirefest, Faine Misto (UA) a mnoho dalšího. Během jejich show určitě nezůstanete jen stát, ale pište si, že skončíte pařit v kotli.

HAZYDECAY – olomoucká kapela, která nazývá svou tvorbu jako EMO-DANCE-CORE, na naší hudební scéně již třetí desítku let, má za sebou 7 hudebních a DVD nosičů, 10 videoklipů a přes 1000 odehraných koncertů jak po klubové scéně (mimo jiné i jako předskokani DESmod na jejich tour nebo jako předskokani kalifornských Papa Roach na jejich zastávce v ČR...), tak po letních festivalech (Masters of Rock, Basinfirefest, Noc Plná Hvězd, Rock for People, Benátská Noc, atd...). Jako poslední počin vypustili do světa nový singl s názvem STARLIGHT, který získal i obrazovou podobu a rotuje jak na webových platformách, tak např. i na TV REBEL a ÓČKO TV.

GODLESS TRUTH - deathmetalová kapela z Olomouce v rámci 11 turné procestovala svět a dostala se až do Japonska. Na svém kontě vedle několika minialb má i 5 plnohodnotných CD. Jejich alba vyšla ve Spojených Státech, Japonsku i Evropě. Momentálně se kapela upsala strmě stoupající indické vydavatelství, které Godless Truth vydalo jejich poslední pátou desku, jíž na nadcházejících koncertech Godless Truth představuje.

SEVERED1 - pětičlenné uskupení hrající melodický metalcore, ovšem zahalený do svěžích barev a havajských košilí. Tato mladá kapela z Olomouce je na hudební scéně čtvrtým rokem, předskakovala kapelám jako třeba Marina nebo Morčata na Útěku, vydala 3 videoklipy a aktuálně dokončuje plnohodnotnou desku. Obuj žabky, nahoď slamák a doval na párty do kotle!

Předprodej
Vstupenky

Vstupenky v predprodeji na "predprodejolomouc.cz"

Vstupenky v přeprodeji
Adresa

17. Listopadu 43
779 00, Olomouc

Zobrazit na mapě
Provozní

Marek Skřivánek
+420 777 799 107

mara.belmondo@gmail.com
Dramaturg

Miroslav Hasa
+420 777 861 787

mira.sklub@gmail.com
Provozovatel

Jiří Skřivánek
Mlýnská 4, Olomouc

IČ: 60285834