2.7.2021

Rest - Palouček


Vstupenky v přeprodeji Facebook událost
Rest - Palouček - 2. 7. 2021

Otevření: 18:00

Začínáme pořádně plánovat naše letní setkávání na paloučku! Prázdniny zahájíme hnedka zostra, protože první červencovej pátek (2. 7.) se za náma podívá parta z TyNikdy labelu, konkrétně Rest & DJ HERBY a spolu s nima Idea & DJ AKA.

Rest a DJ HERBY jsou na české rapové scéně už zajetá a ověřená dvojka, která publiku servíruje trefné a úderné rýmy, což jsme si ostatně dostatečně ověřili už při poslechu jejich společné desky Restart z roku 2018. Na paloučku jim to bude ladit minimálně stejně.
Idea je zakládajícím členem labelu TyNikdy a naposled svoje fanoušky potěšil lahůdkou v podobě desky Tempo. Její příprava mu zabrala dva roky, je s ní spojený promyšlený vizuální koncept a merch (za kterej bere credit Jan Kloss) a vydal ho v červnu 2k19. Je to jiný a je to skvělý. Na paloučku se určitě dočkáme ukázky naživo. DJ AKA patří na naší domácí půdě k nejlepším ve svém oboru. Ještě aby ne, v branži se pohybuje už dvacet let a kdeco už zažil (Creamfields, Let It Roll, Pohoda, HipHop Kemp, všechno zmákne). Z výčtu musí být všem jasný, že převážně se věnuje žánrům Drum'n'Bass a Breakbeat a přesně to nás v jeho podání čeká i na paloučku. Těšíme se už teď.

Předprodej vstupenek běží na www.predprodejolomouc.cz, tak tam urychleně naběhni, ať tě nedoběhne omezená kapacita areálu!

Předprodej
Vstupenky

Vstupenky v predprodeji na "predprodejolomouc.cz"

Vstupenky v přeprodeji
Adresa

17. Listopadu 43
779 00, Olomouc

Zobrazit na mapě
Provozní

Miroslav Kohoutek
+420 737 719 054

mara.belmondo@gmail.com
Dramaturg

Miroslav Hasa
+420 777 861 787

mira.sklub@gmail.com
Provozovatel

Jiří Skřivánek
Mlýnská 4, Olomouc

IČ: 60285834