4.5.2018

Latino Festival


Online předprodej Facebook událost
Latino Festival - 4. 5. 2018

Předprodej: 200Kč

Otevření klubu: 20:00

Už slyšíte latinskoamerické rytmy? Do Olomouce se vrací Urbano Latino Fest!
Naprosto úžasný festival plný žhavých rytmů a tance se po roce vrací do Olomouce. Již 9. ročník největšího latino festivalu v České republice vás ohromí a roztančí tím nejdivočejším, co umí nabídnout Latinská Amerika. Zajistěte si účast hned a 4. května se těšíme na tančenou v olomouckém eSku - více na www.urbanofest.cz.
Co na 9. ročníku Urbano Latino Festu v Olomouci uvidíte? “Těšíme se na Chilli Papas band. Je to horkokrevná mexicko-peruánsko-česká kapela, hrající osobitým způsobem převážně anglické, nebo světově známé latin cover verze a standardy. Chilli Papas Vás nabiji pozitivní energií a s lehkostí na Vás přenesou pohodovou atmosféru,” láká za spolupořádající agenturu Forsberg Marek Berger.
Boky vám rozhýbe Mario Lopez Company. Temperamentní tanečník Mário Lopéz se po účasti na turné a karnevale v Kostarice a Nikaragui v roce 2005 se rozhodl založit vlastní taneční školu a skupinu Sabrosura, která účinkovala v Let’s dance, Slovensko má talent, Miss Universe nebo Cat girl. V současné době působí jako tanečník, choreograf a DJ. Festivalem vás provedou i další úžasné hvězdy jako salsové duo Radek a Klára ze Zlína nebo DJ Lazaro, který je jedním z prvních DJů latino hudby u nás. A navíc! Jako každý rok si i letos užijete parádní workshopy tance a doprovodné tematické aktivity.

Předprodej
smsticket.cz

Online předprodej na tento koncert probíhá na "smsticket.cz".

Online předprodej
Adresa

17. Listopadu 43
779 00, Olomouc

Zobrazit na mapě
Provozní

Marek Skřivánek
+420 777 799 107

mara.belmondo@gmail.com
Produkční

Miroslav Hasa
+420 777 861 787

mira.sklub@gmail.com
Provozovatel

Jiří Skřivánek
Mlýnská 4, Olomouc

IČ: 60285834