Sklub Olomouc

Otevřeli jsme pro Vás tento tradiční studentský prostor po rozsáhlé letní rekonstrukci a v moderním designu. Ten je postaven na kontrastu odhaleného betonového skeletu a dřevěného mobiliáře, mimo jiné osvětleného původními průmyslovými lampami. Klub je rozdělený na předsálí s barem, tanečním parketem a posezením, a na velký koncertní sál.

Univerzitní akce

V S klubu spolupracujeme na univerzitních akcích jak jednotlivých kateder, tak i tématických studentských večírků. Pokud hledáte prostor pro pořadání univerzitní akce, kontaktujte nás a společně vybereme ideální datum, styl hudby, djs a akční drinky. Akce podporujeme jak na našich sociálních sítích, webových stránkach tak i tištěnou reklamou.

Koncerty

S klub je jedním z nejlepších prostorů pro pořádání koncertů. Pro koncerty jsme posílili jak zvuk na hlavním sále, tak i kvalitní osvětlení pódia. Pokud plánujete menší koncert, můžete využít prostorů v předsálí, které jsou pro tyto akce připraveny. Nevymezujeme se proti žádnému hudebnímu stylu a každý pronájem řešíme individuálně.

Máte vlastní akci?

Máte nápad na vlastní akci ale nemáte prostory? Kontaktujte nás a společně můžeme akci uspořádat. Dlouhodobě podporujeme kvalitní a nápadité projekty.

Kontakt

Máte dotaz, ohledně našeho klubu, akcí, koncertů nebo zájem o pronájem klubu? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí následujícího formuláře.

Třída 17. listopadu 43
Olomouc